O NAS

Jesteśmy zespołem, którego działania mają na celu organizowanie wspólnych wypraw motocyklowych, podnoszenie umiejętności dzięki fachowym szkoleniom, a także integrację w środowisku motocyklistów. Podczas szkoleń praktycznych i teoretycznych korzystamy z zaplecza i placu treningowego naszego Partnera, którym jest Motocyklowa Szkoła na 2 Kołach.

DLA KOGO

Jeżeli macie obawy i zastanawiacie się czy jest to oferta dla Was, to chcemy rozwiać Wasze wątpliwości. Na nasze wyprawy zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z turystyką motocyklową, a w szczególności świeżo upieczonych posiadaczy prawa jazdy.

NASZE CELE

Jesteśmy po to, aby ułatwić Wam zintegrowanie się w środowisku motocyklistów. Początkującym chcemy umożliwić bezpieczne rozpoczęcie przygody z motocyklami. Naszym celem jest promowanie turystyki motocyklowej poprzez wspólne wyprawy, poznawanie nowych miejsc, szkolenia, a także imprezy integracyjne.

Oprócz wspólnych wyjazdów przewidujemy też organizowanie teoretycznych i praktycznych szkoleń, mających na celu rozwijanie umiejętności, dzięki czemu na swoim motocyklu będziecie czuli się pewnie i bezpiecznie.
Trasy i tempo naszych wypraw jest rekreacyjne, zawsze dostosowane do umiejętności wszystkich uczestników, zatem nie musicie się obawiać, że nie sprostacie poziomowi trasy.
Podczas naszych wyjazdów zapewniamy mnóstwo atrakcji, wspaniałą atmosferę, ciekawe widoki oraz niezapomniane wrażenia.

Serdecznie zapraszamy!