Jesteśmy wyjątkową szkołą nauki jazdy.

Co nas wyróżnia?
Ukierunkowanie tylko i wyłącznie na szkolenie przyszłych motocyklistów jak i szkolenie, doszkalanie miłośników motocykli posiadających już uprawnienia do kierowania jednośladami.

Działając w takiej formule jesteśmy jedyni w regionie. Skupiamy się bowiem na tym abyście opuścili „mury naszej szkoły” dobrze wyszkoleni, przeświadczeni o tym, że potraficie bezpiecznie poruszać się po drogach motocyklem. Doskonale wiemy jak wygląda poziom i tryb nauczania w standardowych szkołach jazdy, które ukierunkowane są na kategorię „B”, gdzie szkolenia na motocykl są niejako uzupełnieniem oferty.

W czasie jazd po mieście zawsze jesteśmy koło kursanta na drugim motocyklu. Nigdy nie prowadzamy szkolenia z perspektywy wnętrza samochodu, gdyż naszym zdaniem uniemożliwia to właściwy przebieg szkolenia i pozbawia instruktora kontaktu z kursantem. Jesteśmy obok was nawet w grudniu, kiedy temperatura powietrza spada poniżej zera:)

Motocykle to nasza pasja od młodzieńczych lat, którą kontynuujemy aż po dzisiejszy dzień. Przez te wszystkie lata mieliśmy okazję poruszać się po drogach szutrowych, leśnych , po przez tor wyścigowy i oczywiście jazdę codzienną po drogach publicznych. Żaden typ, marka motocykla nie ma dla nas tajemnic. Tutaj nie ma standardowego podejścia do kursanta. Szkoła ukierunkowana jest wyłącznie na motocykle i ludzi, którzy chcą przeżyć coś więcej niż zwykły kurs.