Doradztwo przy zakupie motocykla

Zakup motocykla wiąże się z dużym stresem i nierzadko wątpliwościami co do właściwego wyboru. Zwłaszcza jeśli jest to pierwszy motocykl. Dlatego oprócz kursów na prawo jazdy oraz kursów doszkalających prowadzimy również profesjonalne doradztwo przy zakupie motocykli używanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz faktowi, że motocykle to dla nas pasja, pomożemy Ci wybrać właściwy dla Ciebie motocykl lub ocenić ogólny stan techniczny pojazdu, który planujesz kupić. Oprócz doradztwa technicznego służymy również poradami w zakresie wszelkich formalności związanych z zakupem i późniejszą rejestracją.

Jeśli chcesz kupić motocykl i nie wiesz jak sprawdzić jego stan techniczny lub nie wiesz jaki motocykl byłby dla Ciebie odpowiedni zadzwoń do nas: 600 424 824 lub napisz wiadomość e-mail na adres: info@szkolanadwochkolach.pl

Transport motocykli

Oferujemy profesjonalny transport motocykli na terenie kraju. Posiadamy doświadczenie oraz profesjonalny podjazd dzięki któremu nawet bardzo ciężkie motocykle nie są problemem.

Jeśli posiadasz motocykl, skuter lub quada, lub własnie go nabyłeś i potrzebujesz transportu zadzwoń do nas: 600 424 824 lub wyślij wiadomość e-mail na adres: info@szkolanadwochkolach.pl